16 آوریل 2017

دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام:

فدراسيون هيچ دخالتي در اعزام نماينده قم به مسابقات آفريقاي جنوبي ندارد/ تاکید دبیر فدراسون بر پیگیری اخبار از سایت‌های رسمی

دبير فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام شايعات منتشر شده در فضاي مجازي مبني بر انتخاب اعضاي تيم ملي به رقابت هاي آرنولد كلاسيك و حضور در آفريقاي جنوبي را تكذيب كرد.
به گزارش سایت هیئت بدنسازي و پرورش اندام؛ به نقل از فدراسیون بدنسازی، چندي پيش نماينده استان قم درخواست خود را براي حضور ورزشكاران اين استان در مسابقات آزاد آرنولد كلاسيك آفريقاي جنوبي با موافقت اداره كل ورزش و جوانان قم براي انجام اقدام قانوني از سوي فدراسيون به تهران ارسال كرد اما اين موضوع باعث شد شايعاتي مبني بر اعزام تيم ملي ايران به مسابقات توسط فدراسيون در فضاي مجازي منتشر شود كه دبير فدراسيون پس از آگاهي نسبت به آن واكنش نشان داد. جلال نادمي با رد شايعه درج شده در فضاي مجازي گفت: تيم اعزامي به مسابقات آرنولد كلاسيك آفريقاي جنوبي تنها نماينده استان قم است و هيچ ارتباطي به تيم ملي ندارد. هيات بدنسازي و پرورش اندام استان قم بنا به درخواست خود با موافقت اداره كل ورزش و جوانان اين استان و اطلاع فدراسيون به مسابقات اعزام مي شوند و شايعات به وجود آمده پيرامون حضور تيم ملي ايران در مسابقات بي اساس است. دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با تاکید بر پیگیری اخبار رشته پرورش اندام از سایت های رسمی و رسانه های معتبر افزود: مسابقات آرنولد كلاسيك صرفاً يك تورنمنت بين المللي است كه همه ساله به صورت آزاد به ميزباني كشورهاي مختلف برگزار و نماينده كشورها بدون آنكه در قالب تيم ملي قرار گيرند در اين مسابقات مي توانند حضور يابند كه تيم قم نيز به عنوان نماينده استان به اين مسابقات اعزام مي شود.

افزودن دیدگاه جدید