8 آوریل 2017

سلطانی: به قهرمانان گفتیم نیایند تا راه برای پشت خط‌مانده‌ها باز شود/ باز هم قهرمان آسیا می‌شویم


مدیر سازمان تیم‌های ملی بدنسازی گفت: به مانند گذشته فقط به دنبال قهرمانی آسیا هستیم و اگر مشکل خاصی در این مورد پیش نیاید، عناوین قهرمانی چندین سال گذشته را باز هم تکرار خواهیم کرد.

رضا سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص شرایط تیم‌های ملی بدنسازی و پرورش اندام اظهار داشت: در حال حاضر اعضای هر سه تیم ملی بادی‌بیلدینگ، بادی‌کلاسیک و فیزیک در اردوهای تیم‌های ملی حضور دارند و ورزشکاران هر دسته قدی و وزنی خود را برای رقابت‌های قهرمانی آسیا که 28 ماه جاری در مغولستان برگزار خواهد شد، آماده می‌کنند.

 

وی ادامه داد: تلاش ما این است که در هر سه رشته با نفرات کامل به مسابقات برویم اما در حال حاضر تعدادی از ورزشکاران مشکل خروج از کشور را دارند که در حال رفع این مسائل هستیم.

 

مدیرسازمان تیم‌های ملی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام خاطرنشان کرد: نفرات حاضر در اردوی تیم ملی همگی جوان هستند و اکثرا نخستین تجربه رسمی و بین‌المللی خودشان را تجربه می‌کنند.هیچ کدامیک از مدال‌آوران ادوار گذشته و ملی‌پوشان سابق در ترکیب تیم کنونی حضور ندارند. ما از آنها خواستیم که در این دوره شرکت نکنند تا فرصت به سایر نفرات و آنهایی که پشت خط مانده‌اند هم برسد.

 

سلطانی‌ گفت: با توجه به پتانسیل بالایی که پرورش‌اندام و بدنسازی در کشور ما دارد، قطعا به مانند گذشته فقط به دنبال قهرمانی آسیا هستیم و اگر مشکل خاصی در این مورد پیش نیاید، عناوین قهرمانی چندین سال گذشته را باز هم تکرار خواهیم کرد.